خدمات سئو

سئو(SEO) چیست؟
SEO مخفف عبارات Search Engine Optimization که به معنای بهنیه سازی (وبسایت) برای موتور های جستجو است می باشد. با توجه به خیل زیاد جستجو ها در گوگل نسبت به سایرموتور های جستجو مانند یاهو و بینگ تمرکز اصلی معمولا بر جذب رضایت گوگل است که البته این امر خوش آیند سایر رقبای گوگل نیز است. هدف از انجام سئو کسب جایگاه بالاتر در صفحات جستجو می باشد.
روال کار انجام سئو در ارست هاست چگونه است؟
در ارست هاست ما بهینه سازی وبسایت ها را به سه فاز تقسیم بندی می کنیم:
فاز یک: عبارت است از مجموعه اقداماتی که روی وبسایت شما انجام می شود مانند رفع خطا های وبسایت، بهبود عملکرد وبسایت، تمرکز بر روی کلمات کلیدی در متن و ...
فاز دو: عبارت است افزایش اعتبار وبسایت شما در اینترنت. لینک بیلدینگ و ایجاد شبکه های اجتماعی از عمده ترین اموری است که در این فاز انجام می شود.
فاز سه: اگر دو فاز قبلی با موفقیت پشت سر گذاشته شده باشد شما طی 10 الی 30 روز به نتیجه ای قابل قبول خواهید رسید. اما فراموش نکنید که همیشه راهی برای بهتر شدن هست. ما در این فاز جایگاه شما رو به صورت مستمر زیر نظر گرفته تا علاوه بر حفظ جایگاه وبسایتتان و در جریان گذاشتن شما اقدام به بهبود آن بکنیم.
لازم به ذکر است که هیچ یک از سه فاز بدون همکاری و کمک صاحبان وبسایت امکان پذیر نخواهد بود. همچنین فاز اول برای وبسایت هایی که توسط ارست هاست طراحی شده اند قبلا بصورت رایگان انجام شده است.
هزینه انجام سئو چقدر است و چگونه باید سفارش دهم؟
هزینه سئو از یک وبسایت به وبسایت دیگر ممکن است تفاوت زیادی بکند. بنابراین جهت شروع سئو وبسایتتان و درخواست قیمت بر روی شروع کلیک کرده تا درخواستتان در سیستم ما ثبت گردیده و از طریق پل ارتباطی مورد نظرتان با شما تماس گرفته شود.
قیمت های پایه به شرح زیر است:

فاز یک: از 990 هزار تومان
فاز دو: از 490 هزار تومان به ازای هر کلمه کلیدی
فاز سه: 50 الی 80 درصد هزینه فاز دو به صورت ماهیانه


به کمک نیاز دارید؟

گفتگو زنده
پاسخگویی با تیکت
تماس با شرکت در زمان اداری
اطلاع رسانی از طریق شبکه اجتماعی