SEMRush

SEMRush چیست؟

SEMRush یک ابزار تحت‌وب است که به شما امکان می‌دهد تا به تجزیه و تحلیل مقادیر زیادی داده مربوط به سئو سایت خود بپردازید تا به‌وسیله‌ی آن بتوانید اطلاعات دقیقی از وضیعت فعلی خود و رقبای خود بدست آورید. SEMRush بیش از 106 میلیون کلمه کلیدی و در حدود 46 میلیون دامنه دارد. SEMRush یک ابزار حرفه‌ای است که شما می‌توانید با آن به میزان قابل توجهی سئو وب‌سایت خود را بهبود بخشید.


اکانت SEMRush

شناسایی فرصتهای جدید کلیدواژه

SEMrush یک ابزار عالی طوفان مغزی برای ایده های کلیدی جدید است. برای مثال، اگر بر روی کلید واژه "بازاریابی محتوا" در کلیک کنید، کلمات کلیدی بیشتری نمایش داده می شوند که مرتبط با آن هستند، مانند "بازاریابی محتوای موثر"، هربار که بر روی یکی از این کلمات کلیدی کلیک می‌کنید، کلیدواژه‌های مرتبط جدید را خواهید دید. این به شما اجازه می دهد که کلمات کلیدی بیشتری و بهتر برای ایجاد محتوا ایجاد کنید.

پیگیری رتبه بندی گذشته و فعلی شما

با SEMrush، شما می توانید رتبه بندی فعلی و گذشته خود را به راحتی پیگیری کنید. شما می توانید پیشرفت (یا رگرسیون) رتبه بندی خود را در گوگل در طول یک دوره زمانی ببینید، به طوری که شما می توانید شناسایی کنید که چه روشی کار می کرد و چه روشی کار نمی کرد. شاید یک پست وبلاگ بود که شما 12 ماه پیش نوشتید که موجب افزایش رتبه بندی شما شد. چرا از استراتژی مشابهی که برای نوشتن پست وبلاگ استفاده کردید استفاده نکردید؟

اکانت SEMRush
اکانت SEMRush

ایجاد یک استراتژی موثر وبلاگنویسی

با استفاده از SEMrush، شما می توانید تحقیق خود را بر‌روی یک وب سایت یا وبلاگ انجام دهید ونقاط قوت و ضعف آن ها را بیابید. بنابراین این فرصت را دارید که بهتر بدانید که وبلاگ نویسی چه تاثیری بر‌روی سایت شما گذاشته است

یک ماهه

59 هزار تومان

  • بدون تخفیف
سفارش دهید

3 ماهه

168 هزار تومان

  • 5 درصد تخفیف
سفارش دهید

6 ماهه

318 هزار تومان

  • 10 درصد تخفیف
سفارش دهید

سالانه

601 هزار تومان

  • 20 درصد تخفیف
سفارش دهید
بله. بر اساس قوانین بازگشت هزینه در هر زمان از سرویس خود می‌توانید آن را لغو کرده و هزینه پرداختی خود را پس بگیرید.
بله. شما می‌توانید حساب‌های دیگری را نیز به سرویس خود اضافه کنید.
بله. توجه داشته باشید که هر حساب برای یک کاربر است. شما توانید برای دوستان و همکاران خود نیز حساب جداگانه تهیه فرمایید.
خیر. زیرا افراد دیگری نیز از این حساب استفاده می‌کنند و ممکن است پروژه شما را ناخواسته حذف کنند.
سرویس ها به راحتی قابل استفاده هستند. کافیست افزونه کروم را از طریق لینکی که برایتان بلافاصله پس از سفارش ارسال کرده‌ایم دریافت نصب کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را که آن هم در همان ایمیل موجود است وارد کنید. حالا می‌توانید به راحتی به ابزار مورد نظر خود دسترسی پیدا
از این‌که با مشکل مواجه شده این متاسفیم. این سرویس ها بصورت شبانه روزی مانیتور می‌شوند و در صورت بروز اختلال، ظرف مدت چند دقیقه مشکل برطرف می‌شود. اگر این مشکل ادامه دار بود حتما پشتیبانی را در جریان بگذارید.
بله. با خرید 3 ماهه 5 درصد، 6 ماهه 10 درصد و یک ساله 15 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.