ربات گوست فالوور اینستاگرام

این روزها استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای رشد کسب‌وکار های تازه و شناساندن کسب‌وکار به کاربران بیش از پیش افزایش یافته است. در این میان اینستاگرام پرچم دار شبکه‌های اجتماعی اولین نرم‌افزاری است که کسب‌وکار ها برای تبلیغات در آن استفاده می‌کنند. طی چند سال اخیر افراردی تحت عنوان اینفلوئنسر در این فضا اقدام به تبلیغات نیز می‌کنند. اما مشکل اساسی که این روزها کاربران اینستاگرام با آن دست‌وپنجه نرم میکنند و باعث می‌شود پست‌ها به آن مقداری که باید، دیده نشوند ،مفهومی به اسم گوست فالور یا فالوورهای روح است. یا به عبارت دیگر می‌توان به آن‌ها فالوور فیک یا قلابی نیز گفت.

ربات گوست فالوور

آشنایی با ربات گوست فالوور

ارست هاست برای اولین بار در ایران و جهان محصولی را تولید کرده است می‌تواند فالوورهای غیر فعال شما را از بین ببرد. شاید با خود بگویید یک کاربر عادی خود بتواند اقدام به بلاک کردن کاربرهای غیر فعال صفحه‌ی کسب‌وکار خود کند. اما باید توجه کنید اگر تعداد فالوورهای شما به عنوان مثال عددی برابر 10k و یا حتی کمتر از آن باشد؛ در این صورت انجام این کار امری غیرممکن خواهد بود. ضمن اینکه یک کاربر عادی توانایی تشخیص اینکه کدام فالوور غیر فعال و روح است را ندارد.

محصول تولید شده‌ی ارست هاست بدون اینکه صفحه‌ی شما را از طرف اینستاگرام بلاک کند(اگر قبلا از ربات‌های اینستاگرام استفاده کرده باشید قطعا در معرض خطر مسدود شدن صفحه‌ی اینستاگرام خود و از دسترس خرج شدن آن از طرف اینستاگرام قرار گرفته‌اید یا دچار آن شده‌اید) اقدام به پاک کردن فالوورهای صفحه‌ی شما می‌کند. نتیجه‌ی این کار افزایش بازدهی پست‌های صفحه شما است. افزایش بازدهی به معنی افزایش (Engaement) پست‌های شماست و در نتیجه، طبق الگوریتم جدید اینستاگرام پست شما به کاربران بیشتری نمایش داده خواهد شد.

آیا گوست فالوور برای پیج من ضروری است؟

در حالت عادی مقایسه‌ی عدد تعداد فالوورها و عدد لایک شدن هر پست به شما در تصمیم گیری این ربات کمک می‌کند. طبیعتا شما دنبال این هستید که عدد لایک به فالوور شما نزدیک باشد. اینستاگرام هم به همین اعداد برای نمایش بیشتر به کاربران نگاه می‌کند. اگر عدد لایک ها خیلی کمتر از تعداد فالوورها باشد یعنی پیج شما بازدهی لازم را ندارد و اینستاگرام فکر می‌کند که از فالوورهای فیک استفاده ‌می‌کنید. اگر شاهد چنین اتفاقی هستید ربات گوست فالوور گزینه‌ی مناسبی برای شماست. این ربات با تشخیص فالوورهای غیر فعال شما آن ها را پاک کرده و باعث افزایش (Engagement) پیج شما می‌شود.

نحوه‌‌ی استفاده از ربات

از آنجایی که استفاده از این ربات نیاز به سرورهای قدرتمند برای اجرا شدن دارد و این امر در اختیار کاربران عادی نیست و همچنین با توجه به نغییراتی که اینستاگرام در الگوریتم‌های خود ایجاد می‌کند ربات گوست فالوور نیاز به بروز رسانی‌های مداوم دارد محصول به شکل مستقیم در اختیار کاربران قرار نمی‌گیرد. درصورتی که تمایل به خرید خدمات این ربات دارید پس از ثبت درخواست باید یوزرنیم و پسورد صفحه‌ی خود را ز طریق همین وب سایت در اختیار ربات قرار دهید. پروسه‌ی تشخیص و پاک کردن فالوورهای غیر فعال بسته به تعداد فالوور ها بین یک روز تا یک هفته متغیر است.

برای شناسایی و حذف فالوئرهای تقلبی صفحات اینستاگرام به ازای هر 1000 فالوئر باید یک بسته خریداری کنید. مثلا یک صفحه با 11.2 هزار فالوئر باید 12 بسته خریداری کند. پس از شناسائی فالوئرهای تقلبی شما مشخص خواهید کرد که تمایل به حذف چه دسته از فالوئرها را بر اساس امتیاز (اسپم اسکور) دارید.

گوست فالوور

هزینه‌ی پاکسازی به ازای هر 1000 فالوور محاسبه می‌شود

10000 تومان برای هر 1k فالوور
خرید