فالوور های روح یا ghost follower ها

این روزها استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای رشد کسب‌وکار های تازه و شناساندن کسب‌وکار به کاربران بیش از پیش افزایش یافته است. در این میان اینستاگرام پرچم دار شبکه‌های اجتماعی اولین نرم‌افزاری است که کسب‌وکار ها برای تبلیغات در آن استفاده می‌کنند. طی چند سال اخیر افراردی تحت عنوان اینفلوئنسر در این فضا اقدام به تبلیغات نیز می‌کنند. اما مشکل اساسی که این روزها کاربران اینستاگرام با آن دست‌وپنجه نرم میکنند و باعث می‌شود پست‌ها به آن مقداری که باید، دیده نشوند، مفهومی به اسم گوست فالور یا فالوورهای روح است. یا به عبارت دیگر می‌توان به آن‌ها فالوور فیک یا قلابی نیز گفت.

ربات گوست فالوور

آشنایی با ربات گوست فالوور

ارست هاست برای اولین بار در ایران و جهان محصولی را تولید کرده است می‌تواند فالوورهای غیر فعال شما را از بین ببرد. شاید با خود بگویید یک کاربر عادی خود بتواند اقدام به بلاک کردن کاربرهای غیر فعال صفحه‌ی کسب‌وکار خود کند. اما باید توجه کنید اگر تعداد فالوورهای شما به عنوان مثال عددی برابر 10k و یا حتی کمتر از آن باشد؛ در این صورت انجام این کار امری غیرممکن خواهد بود. ضمن اینکه یک کاربر عادی توانایی تشخیص اینکه کدام فالوور غیر فعال و روح است را ندارد.

محصول تولید شده‌ی ارست هاست بدون اینکه صفحه‌ی شما را از طرف اینستاگرام بلاک کند(اگر قبلا از ربات‌های اینستاگرام استفاده کرده باشید قطعا در معرض خطر مسدود شدن صفحه‌ی اینستاگرام خود و از دسترس خرج شدن آن از طرف اینستاگرام قرار گرفته‌اید یا دچار آن شده‌اید) اقدام به پاک کردن فالوورهای صفحه‌ی شما می‌کند. نتیجه‌ی این کار افزایش بازدهی پست‌های صفحه شما است. افزایش بازدهی به معنی افزایش (Engaement) پست‌های شماست و در نتیجه، طبق الگوریتم جدید اینستاگرام پست شما به کاربران بیشتری نمایش داده خواهد شد.

آیا فالوور های غیر فعال به صفحه من آسیب می‌زنند؟

بله. در بروز رسانی های اخیر اینستاگرام، فالوور های غیرفعال یا حتی غیر علاقه‌مند برای صفحه شما آسیب زننده است و کسب و کار شما اینترنتی شما را با مشکل مواجه خواهد کرد. به نسبت تعداد لایک ها و کامنت های هر پست به مجموع فالوور ها، میزان مشارکت یا Engagement rate گفته می شود. هرچه این میزان بیشتر باشد، یعنی پست مورد نظر محبوب تر است. نکته مهم این است که اینستاگرام هم چنین نتیجه‌گیری‌ای از engagement rate پست های شما می‌کند و پست‌های محبوب‌تر را به افرادی بیشتری نمایش می‌دهد و در مقابل پست هایی را که میزان مشارکت کمتری در اویل کار داشتند را به افراد کمی نشان می‌دهد یا حتی ممکن است از نمایش آن به‌طور کامل جلوگیری کند.

نحوه‌‌ی استفاده از ربات

از آنجایی که استفاده از این ربات نیاز به سرورهای قدرتمند برای اجرا شدن دارد و این امر در اختیار کاربران عادی نیست و همچنین با توجه به نغییراتی که اینستاگرام در الگوریتم‌های خود ایجاد می‌کند ربات گوست فالوور نیاز به بروز رسانی‌های مداوم دارد محصول به شکل مستقیم در اختیار کاربران قرار نمی‌گیرد. درصورتی که تمایل به خرید خدمات این ربات دارید پس از ثبت درخواست باید یوزرنیم و پسورد صفحه‌ی خود را ز طریق همین وب سایت در اختیار ربات قرار دهید. پروسه‌ی تشخیص و پاک کردن فالوورهای غیر فعال بسته به تعداد فالوور ها بین یک روز تا یک هفته متغیر است.

برای شناسایی و حذف فالوئرهای تقلبی صفحات اینستاگرام به ازای هر 1000 فالوئر باید یک بسته خریداری کنید. مثلا یک صفحه با 11.2 هزار فالوئر باید 12 بسته خریداری کند. پس از شناسائی فالوئرهای تقلبی شما مشخص خواهید کرد که تمایل به حذف چه دسته از فالوئرها را بر اساس امتیاز (اسپم اسکور) دارید.

گوست فالوور

هزینه‌ی پاکسازی به ازای هر 1000 فالوور محاسبه می‌شود

15000 تومان برای هر 1k فالوور
خرید