فالوور های روح یا ghost follower ها

این روزها استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای رشد کسب‌وکار های تازه و شناساندن کسب‌وکار به کاربران بیش از پیش افزایش یافته است. در این میان اینستاگرام پرچم دار شبکه‌های اجتماعی اولین نرم‌افزاری است که کسب‌وکار ها برای تبلیغات در آن استفاده می‌کنند. طی چند سال اخیر افراردی تحت عنوان اینفلوئنسر در این فضا اقدام به تبلیغات نیز می‌کنند. اما مشکل اساسی که این روزها کاربران اینستاگرام با آن دست‌وپنجه نرم میکنند و باعث می‌شود پست‌ها به آن مقداری که باید، دیده نشوند، مفهومی به اسم گوست فالور یا فالوورهای روح است. یا به عبارت دیگر می‌توان به آن‌ها فالوور فیک یا قلابی نیز گفت.

حذف گوست فالوور یا فالوور غیر فعال

آیا فالوور های غیر فعال به صفحه من آسیب می‌زنند؟

بله. در بروز رسانی های اخیر اینستاگرام، فالوور های غیرفعال یا حتی غیر علاقه‌مند برای صفحه شما آسیب زننده است و کسب و کار شما اینترنتی شما را با مشکل مواجه خواهد کرد. به نسبت تعداد لایک ها و کامنت های هر پست به مجموع فالوور ها، میزان مشارکت یا Engagement rate گفته می شود. هرچه این میزان بیشتر باشد، یعنی پست مورد نظر محبوب تر است. نکته مهم این است که اینستاگرام هم چنین نتیجه‌گیری‌ای از engagement rate پست های شما می‌کند و پست‌های محبوب‌تر را به افرادی بیشتری نمایش می‌دهد و در مقابل پست هایی را که میزان مشارکت کمتری در اویل کار داشتند را به افراد کمی نشان می‌دهد یا حتی ممکن است از نمایش آن به‌طور کامل جلوگیری کند.

آشنایی با سرویس حذف فالوور های غیر فعال

سرویس حذف گوست فالوور برای اولین بار در ارست هاست ارائه شده است و در حال حاضر نیز تنها سرویس جهت این امر می‌باشد.
اگر 100 یا 200 فالوور داشته باشید، پالایش آن‌ها برای شما کار سختی نخواهد بود. اما اگر این تعداد بیش‌تر شود، نیاز به کامپیوتر به وجود می‌آید. در این سرویس عملکرد فالوور ها داخل صفحه شما و همچنین پروفایل کاربری آن‌ها مورد بررسی قرار گرفته و امتیازی تجت عنوان «اسپم اسکور» به آن‌ها داده می‌شود.

محصول تولید شده‌ی ارست هاست بدون اینکه صفحه‌ی شما را از طرف اینستاگرام بلاک کند(اگر قبلا از ربات‌های اینستاگرام استفاده کرده باشید قطعا در معرض خطر مسدود شدن صفحه‌ی اینستاگرام خود و از دسترس خرج شدن آن از طرف اینستاگرام قرار گرفته‌اید یا دچار آن شده‌اید) اقدام به پاک کردن فالوورهای صفحه‌ی شما می‌کند. نتیجه‌ی این کار افزایش بازدهی پست‌های صفحه شما است. افزایش بازدهی به معنی افزایش (Engaement) پست‌های شماست و در نتیجه، طبق الگوریتم جدید اینستاگرام پست شما به کاربران بیشتری نمایش داده خواهد شد.

اسپم اسکور چیست؟

اسپم اسکور نمره‌ای از 0 تا 13 است که کیفیت فالوور ها را مشخص می‌کند. فالووری با اسپم اسکور 0 بهترین و با اسپم اسکور 13 بدترین فالوور است. این نمره با توجه به هر حساب کاربری متفاوت است. فرض کنید علی محمدی یکی از فالوور های مشترک من و شماست. با توجه به عملکرد (مثلا لایک کردن) علی در صفحه هر یک از ما می‌تواند اسپم اسکور متفاوتی دریافت کند.

معیار های محاسبه اسپم اسکور

چگونه سفارش دهیم؟

پس از ورود به صفحه خرید (کلیک بر روی دکمه خرید در پایین همین صفحه) می‌بایست نام کاربری و رمز عبور حساب خود و تعداد فالوور هایی که قصد آنالیز آن‌ها را دارید مشخص کنید. توصیه می‌کنید تعداد کل فالوور های خود را وارد کنید.
پس از انجام خرید منتظر دریافت گزارش آنالیز باشید. این گزارش شامل خلاصه (به همراه جدول و نمودار) و لیست تمامی فالوور های آنالیز شده به همراه اسپم اسکور آن‌هاست.
پس از مشاهده گزارش، باید اجازه حذف فالوور های مورد نظر را به ما بدهید. ممکن است در این مرحله قصد حذف همه فالوور ها را نداشته باشید.
در آخر منتظر حذف شدن فالوور های انتخابی باشید. در این مرحله ما با در نظر گرفتن محدودیت های اینستاگرام و با شبیه سازی رفتار کاربر واقعی اقدام به حذف فالوور ها می‌کنیم. این کار جهت جلوگیری از شادو بن (shadow ban) شدن حساب کاربری شما لازم است. معمولا در هر ساعت 60 الی 100 فالوور حذف می‌شود.

گوست فالوور

حذف فالوور های غیرفعال

(هر 1,000 فالوور: 15,000 تومان)
خرید