moz

Moz چیست؟

سایت Moz بی شک معروف ترین مرجع سئو است. این سایت ابزار هایی را نیز ارائه می‌کند که هز متخصص سئو برای بهبود رتبه سایت خود به آن نیاز دارد. Open Site Explorer و Keyword Explorer از جمله این ابزار ها هستند که البته رایگان نبوده و تهیه آن از داخل کشور کمی دشوار است. البته جای نگرانی نیست، راه حل پیش ماست!


اکانت Moz

درک بازدیدکنندگان

مردم چگونه محصولات / خدمات شما را جستجو می کنند؟ دانستن اینکه چه کلمات کلیدی مورد استفاده قرار می گیرند و چه سئوالی پرسیده می شود، می تواند به شما در ایجاد محتوای با کیفیت بالا کمک کند.

پیگیری رتبه بندی

برای شناخت کارها، باید دقیقا ردیابی کنید که چگونه رتبه بندی را برای کلمات کلیدی انجام دهید. با Moz Pro، شما می توانید رقابت خود را نیز ردیابی کنید.

اکانت semrush
اکانت semrush

بهینه سازی صفحات

Moz Pro اطمینان می دهد که شما حداکثر توانایی رتبه بندی برای کلمات کلیدی مورد نظر خود را با حسابرسی مطالب در صفحات خود را دارید.

یک ماهه

59 هزار تومان

  • بدون تخفیف
سفارش دهید

3 ماهه

168 هزار تومان

  • 5 درصد تخفیف
سفارش دهید

6 ماهه

318 هزار تومان

  • 10 درصد تخفیف
سفارش دهید

سالانه

601 هزار تومان

  • 20 درصد تخفیف
سفارش دهید
بله. بر اساس قوانین بازگشت هزینه در هر زمان از سرویس خود می‌توانید آن را لغو کرده و هزینه پرداختی خود را پس بگیرید.
بله. شما می‌توانید حساب‌های دیگری را نیز به سرویس خود اضافه کنید.
از این‌که با مشکل مواجه شده این متاسفیم. این سرویس ها بصورت شبانه روزی مانیتور می‌شوند و در صورت بروز اختلال، ظرف مدت چند دقیقه مشکل برطرف می‌شود. اگر این مشکل ادامه دار بود حتما پشتیبانی را در جریان بگذارید.
خیر. زیرا افراد دیگری نیز از این حساب استفاده می‌کنند و ممکن است پروژه شما را ناخواسته حذف کنند.
سرویس ها به راحتی قابل استفاده هستند. کافیست افزونه کروم را از طریق لینکی که برایتان بلافاصله پس از سفارش ارسال کرده‌ایم دریافت نصب کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را که آن هم در همان ایمیل موجود است وارد کنید. حالا می‌توانید به راحتی به ابزار مورد نظر خود دسترسی پیدا
بله. با خرید 3 ماهه 5 درصد، 6 ماهه 10 درصد و یک ساله 15 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.