قوانین مربوط به سرویس ها

لطفا قبل از استفاده تمامی این قوانین را با دقت مطالعه کنید.

قوانین

به بخش توافق نامه کاربر سایت "ارست هاست" خوش آمدید. کاربران در صورت عدم توافق با قوانین ذیل قادربهاستفاده از خدمات سایت نخواهند بود.
1- سرویس گیرنده (کاربر) موظف است از نام و نام خانوادگی حقیقی خود (با حروف فارسی) در هنگام ثبت نام استفاده نموده و همچنین انتقال و تفویض حقوق و تعهدات خود به شخص، یا اشخاص دیگر بدون اخد موافقت رسمی از مدیریت سایت ارست هاستینگ غیر مجاز بوده و در صورت اجرای تعهدات مندرج در بخش قوانین، حق لغو قرارداد برای سرویس دهنده محفوظ می باشد.
2- سرویس گیرنده مسئول تمامی اطلاعات مبادله شده به هر نحو توسط سرویس های خود می باشد و مسئولیت استفاده سرویس گیرنده از سرویس خود تماما متوجه سرویس گیرنده بوده و سرویس دهنده هیچ گونه مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت.
3- سرویس گیرنده متعهد می شود که از سرویس های مورد اجاره جهت انتشار و تکثیر، فروش و پخش غیر قانونی نرم افزار، موسییقی، نوشته، فیلم، سریال، و هرگونه فایل که متعلق به شخص دیگری بوده استفاده ننموده و قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و تمام کشور هایی که به هر نحو به سرویس مربوطه مرتبط می باشد را رعایت کند. همچنین سرویس گیرنده موظف به رعایت تمامی قوانین بین المللی اشاره شده در قوانین سازمان تجارت جهانیWTO می باشد. در صورت استفاده سرویس گیرنده از نرم افزار های ناقض قوانین copyright، سرویس گیرنده حق حذف سرویس و لغو قرارداد و اخذ جریمه از سرویس گیرنده را برای خود محفوظ می دارد.
4- سرویس گیرنده متعهد می گردد، سرویس های Proxy و یا VPN ای که نیاز به login برای دسترسی به آنها نیست ( در اصطلاح Anonymous Proxy ) را بر روی سرورهای خود نصب نکند. استفاده از این نوع سرویس ها به صورتی که نیاز به authenication داشته باشند بلا مانع می باشد.
5- در کلیه سرویس های ارائه شده، امکان میزبانی وب سایت هایی که بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم به ارائه خدمات چت می پردازند میسر نمی باشد ( IRC , chat & bot not allowed ).
6- کلیه خدمات پشتیبانی از طریق سیستم تیکتینگ موجود در سایت بوده و کاربر می بایست قوانین مربوط به پشتیبانی را پذیرفته و رعایت نماید.
7- سرویس گیرنده به هیچ وجه نمی تواند مکالمات و سایر مسائل بین خود و سرویس دهنده را در اختیار شخص یا اشخاص دیگر قرار دهد.
8- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود که از سرویس‌های خود برای نفوذ، اختلال، خراب‌کاری و به دست آوردن غیرقانونی اطلاعات در شبکه اینترنت به هبچ نحوی استفاده نکند و هیچ‌گونه نرم‌افزار کنترل و بازدید از شبکه (Network Monitoring and Surfing Tool) را بدون تایید قبلی از سرویس‌دهنده بر روی سرور‌های خود نصب نکند.
9- سرویس ‌گیرنده متعهد می‌شود در استفاده از سرویس‌های ارائه شده، قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید.بدیهی است کلیه مسئولیت‌های ناشی از استفاده‌های غیرمجاز برعهده سرویس‌گیرنده خواهد بود.
10- اگر سرویس مورد استفاده سرویس گیرنده به دلیل تحریم ایران از طرف دول خارجی مسدود گردد، سرویس دهنده مسئولیتی در قبال سرویس نخواهد داشت.
11- بعد از عقد قرارداد و یا واریز هزینه، قرارداد قابلیت لغو توسط سرویس گیرنده را ندارد مگر در مواردی که اختلالات جدی در ارائه سرویس پیش آمده باشد.
12- حق لغو قرار داد برای سویس دهنده محفوظ می باشد.
13- سرویس دهنده شرعا هیچ مسئولیتی در قبال سرویس گیرنده ندارد.
سرویس دهنده می تواند در صورت عدم رعایت قوانین ذکر شده توسط سرویس گیرنده قرار داد را لغو کرده و اقدام به اخذ غرامت کند.

به کمک نیاز دارید؟

گفتگو زنده
پاسخگویی با تیکت
تماس با شرکت در زمان اداری
اطلاع رسانی از طریق شبکه اجتماعی