Alexa

Alexa چیست؟

درصورتی که در اینترنت به جستجو و کاوش پرداحته باشید حتما نام الکسا به گوشتان خورده است. Alexa یک وب‌سایت برای بررسی و بهبود وب‌سایت و ترافیک ورودی به آن است. البته متخصصین سئو می‌دانند که Alexa به همینجا ختم نمی‌شود! الکسا سایت شما و رقبایتان را بررسی می‌کند و به شما راهکار عملی می‌دهد. کلمات کلیدی ای که سایت شما به راحتی در آن کلمه رتبه می‌گیرد و بازدید بالایی دارد اما شما هنوز صفحه‌ای برای آن ندارید را به شما معرفی می‌کند. به شما می‌گوید در کجای کار دچار اشتباه شده اید و یا کدام صفحه را فراموش کرده‌اید. ببینید رقبایتان در کدام سایت ها لینک سازی کرده اند. شاید الکسا تنها ابزاری باشد که که لینک های مشترک رقبایتان را شناسایی می‌کند. اصلا معرفی امکانات الکسا نه تنها در قالب یک پاراگراف بلکه توسط یک مقاله بلند و بالا هم میسر نیست. باید خودتان آن را لمس کنید.


اکانت Alexa

مقایسه رقابتی بک لینک‌ها

با استفاده از الکسا می‌توانید به صورت رقابتی به مقایسه بک لینک‌ها بپردازید به طوری که با توجه به بک لینک‌های قرار گرفته خود مقایسه کلی دررابطه با میزان تاثیر و یا موثر بودن و نبودن بک لینک‌های خود بپردازید.

ماتریکس کلید واژه

با استفاده از الکسا می‌توانید به بررسی ماتریسی کلیدواژه‌ها بپردازید که هر کلید واژه به چه صورت و براساس میزان ورود ترافیک می‌توانید تعیین کنید که کدام کلیدواژه برای بهبود سئو شما مناسب تر و بهتر است.

اکانت Alexa
اکانت Alexa

بررسی سایت‌هایی که در آن لینک شده اید

با استفاده از اکانت الکسا می‌توانید آمار دقیقی از سایت‌هایی که در آن‌ها لینک شده‌اید به عبارتی لینک سایت شما درآن قرارداده‌شده است را به طور کامل و دقیق بررسی کنید .

یک ماهه

59 هزار تومان

  • بدون تخفیف
سفارش دهید

3 ماهه

168 هزار تومان

  • 5 درصد تخفیف
سفارش دهید

6 ماهه

318 هزار تومان

  • 10 درصد تخفیف
سفارش دهید

سالانه

601 هزار تومان

  • 20 درصد تخفیف
سفارش دهید
بله. بر اساس قوانین بازگشت هزینه در هر زمان از سرویس خود می‌توانید آن را لغو کرده و هزینه پرداختی خود را پس بگیرید.
بله. شما می‌توانید حساب‌های دیگری را نیز به سرویس خود اضافه کنید.
از این‌که با مشکل مواجه شده این متاسفیم. این سرویس ها بصورت شبانه روزی مانیتور می‌شوند و در صورت بروز اختلال، ظرف مدت چند دقیقه مشکل برطرف می‌شود. اگر این مشکل ادامه دار بود حتما پشتیبانی را در جریان بگذارید.
خیر. زیرا افراد دیگری نیز از این حساب استفاده می‌کنند و ممکن است پروژه شما را ناخواسته حذف کنند.
سرویس ها به راحتی قابل استفاده هستند. کافیست افزونه کروم را از طریق لینکی که برایتان بلافاصله پس از سفارش ارسال کرده‌ایم دریافت نصب کنید و نام کاربری و رمز عبور خود را که آن هم در همان ایمیل موجود است وارد کنید. حالا می‌توانید به راحتی به ابزار مورد نظر خود دسترسی پیدا
بله. با خرید 3 ماهه 5 درصد، 6 ماهه 10 درصد و یک ساله 15 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.